5

Yıllık Tecrübe
Hakkımızda

Gaziantep’de 2016 yılından itibaren hizmet veren Akbaş Evden Eve Taşımacılık firmamız ev, ofis ve eşya taşımacılığında sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Akbaş evden eve sektörde etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerine beklentilerin üstünde hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye'de evden eve sektörü içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olmaktır.

Akbaş Evden Eve Taşımacılık

HAKKIMIZDA

Gaziantep’de 2016 yılından itibaren hizmet veren Akbaş Evden Eve Taşımacılık firmamız ev, ofis ve eşya taşımacılığında sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuiyetine titizlikle önem vermektedir.

Profesyonel nakliyat hizmetleri işinde uzman kadromuzla bu hizmeti sizlere sunmaktayız. İyi bir planlama ve profesyonel bir koordine ile çalışmalarımıza başlarız. Taşınma işlemi gerçekleştirilecek olan günde size uygun olan araç ve ekibimizle birlikte geliriz.

Taşınma günü yapılacaklar; Eşyaların kendine uygun olan ambalaj malzemeleri ile kaplanması, Demonte olan mobilyaların sökülmesi ve kaplanması, Beyaz eşyaların tesisatlarından çıkarılması ve hasarlardan korunmak için sarılması, Duvar montajı yapılmış olan mobilya ve aksesuarların sökülerek emniyete alınması, Koltuk, çekyat, sandalye gibi kumaştan yapılmış mobilyaların yırtılmalardan ve çizilmelerden korunmak için paketlenmesi, Bütün eşyaların kamyona yüklenmek için hazır hale getirilmesi tarafımızca sağlanmaktadır. Bütün bu hizmetler evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için de geçerlidir. Bütün eşyalarınız ayrı ambalaj malzemeleri ile kaplanarak gerekli güvenlik önlemleri alınarak araca yükleme yapılmaktadır. Bir plan dahilinde yaptığımız çalışmalarımızda yolda karşılaşılacak olan olumsuz yol şartları, ani frenler ve hava durumu göz önünde bulundurulmaktadır. Dikkatli bir şekilde hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

Hotline